Zpět na blog

PRODEJ, PRONÁJEM A SPOLUPRÁCE

INVESTICE DO UMĚNÍ                                                                            


Potřebujete obdarovat sebe, své přátelé, rodinu či obchodní partnery něčím originálním a jedinečným? Nebo se chcete kochat uměleckým dílem a neustále ho nechat na sebe působit, objevovat vlastní interpretaci díla.. Nehledejte dílo, které Vám ladí k sedačce, hledejte dílo, které ladí vaši duši. Dílo, které bude promlouvat. Můj dům je tam, kde je moje srdce. Interiér vašeho domu, kanceláře, recepce, zasedací místnosti o Vás hodně prozradí, buďte sami sebou, buďte odvážní. Koupě umění je ideální způsob, jak podpořit umělce na jeho cestě k novým vizím. Dejte vašim zdím osobnost, chtějte originály a limitované série. Neuspokujte se s balastem. Každý z nás je jediněčný.

ORIGINÁLY
Veškeré malby a kresby jsou originály, které jsem vytvořila, jsou signovány na zadní straně a zaručuji Vám jejich pravost a originalitu. Při koupi obrazu dostanete certifikát pravosti. 

KOUPĚ OBRAZU PŘES ESHOP

V sekci eshop naleznete obrazy, které jsou v aktuální nabídce. V případě zájmu o dílo, si prosím napište o cenu nebo domluvte schůzku v ateliéru. Pokud nemáte zájem o osobní setkání, zajistím Vám v případě koupě doručení díla.

               

Nejsem si jistý/á, zda obraz koupím, můžu ho vyzkoušet v interiéru?
Ano. Navrhuji také řešení pronájmu díla nebo vizualizaci prostoru.

PRONÁJEM UMĚLECKÉHO DÍLA
Pronájmem díla si esteticky inovujete Vaši kancelář či jiné prostory, dodáte tak místu vyšší prestiž a můžete interiér měnit podle požadavků, Váš prostor bude jedinečně výjimečný a mnoho o Vás vypoví před Vašimi klienty, když upozorníte na sebe a Váš vztah k umění jako investoři do umění a trvalých hodnot. Při pronájmu je to záležitost časově omezená. Standartně se obrazy pronajímájí na jeden rok. Při koupi napořád. Částka pronájmu je  nižší než koupě díla a můžete své kreativní stěny obměňovat podle časového úseku, který Vám vyhovuje. Tuto esenci nikdy nedocílíte reprodukcí. Originální dílo má jinou energii než kopie.

Kam si můžete pronajmout obraz?
Pronajmout umělecké dílo doporučuji firmám do reprezentačních prostor, kanceláří, zasedacích prostor, vstupních hal, chodeb, recepcí nebo na jednorázové ojedinělé příležitosti jako je oslava, svadba, fashion a jiné kreativní focení apod. Mám individuální přístup ke klientovi, doporučím Vám řešení interiéru. Dobrou orientaci v prostoru a instalační schopnosti mám i díky moji kurátorské zkušenosti. Nemám ráda prázdné zdi! Pokud se rozhodnete obraz si nechat, můžete si  ho odkoupit o sníženou částku doby pronájmu. Srdeční záležitosti se pak těžko totiž zbavuje. Umělecké dílo zpříjemní prostředí jak Vám, vašim klientům ale  také zaměstancům. Díky umění dáváte na Vaši stěně najevo stanovisko k současnému umění a podporujete umělce, zlepšuje te si tak korporátní identitu. Není nic snadnějšího, jak dát Vašim zdím kreativitu a zlepšit si tak prezentaci.

Cena pronájmu obrazu je od 4000 Kč za rok, záleží na konkrétním díle. Náklady na transport a instalaci, nejsou zahrnuty v ceně. Pronájem uměleckého díla je daňově odpočitatelná položka a vše je ošetřeno smlouvou o pronájmu.

     

VIZUALIZACE VE SPOLUPRÁCÍ S ARCHITEKTY

Alice Valčíková:

       

Objevujte více: