Zpět na blog

PRODEJ, PRONÁJEM A SPOLUPRÁCE

CO NABÍZÍM                                                                                                                                         

PRODEJ UMĚLECKÉHO DÍLA A RADOST Z INVESTICE A ESTETICKÉ HODNOTY.
Potřebujete obdarovat sebe, své přátelé, rodinu či obchodní partnery něčím originálním a jedinečným? Nebo se chcete kochat uměleckým dílem a neustále ho nechat na sebe působit, objevovat vlastní interpretaci díla.. Nehledejte dílo, které Vám ladí k sedačce, hledejte dílo, které ladí vaši duši. Dílo, které bude promlouvat. Můj dům je tam, kde je moje srdce. Interiér vašeho domu, kanceláře, recepce, zasedací místnosti o Vás hodně prozradí, buďte sami sebou, buďte odvážní. Koupě umění je ideální způsob, jak podpořit umělce na jeho cestě k novým vizím. Dejte vašim zdím osobnost, chtějte originály a limitované série. Neuspokujte se s balastem. Každý z nás je jediněčný.

ORIGINÁLY
Veškeré malby a kresby jsou originály, které jsem vytvořila, jsou signovány na zadní straně a zaručuji Vám jejich pravost a originalitu. Při koupi obrazu dostanete certifikát pravosti. Pokud si budete přát dílo pojistit, pomůžu Vám také s touto službou. Tisky a grafické listy jsou vyhotoveny ve větším počtu, záleží na sérii, zda je pevně limitována počtem či nikoliv. Tisky jsou také signovány.

Proč si nemůžu koupit velkoformátový obraz přes eshop?
Velkoformátové obrazy nabízím k prodeji na mém webu. Přehled obrazů je v sekci portfolio, ale nenaleznete je v eshopu, z důvodu možnosti jejich nedostupnosti v daný moment. Některé mohou být už v soukromé sbírce, na výstavě apod. Individuálně bychom zájem o dílo probrali.
Obrazy na prodej jsou jen ne přes můj eshop. Pokud máte o některé z děl zájem, napište mi prosím a pošlu Vám cenu díla. Byla bych ráda za osobní setkání v ateliéru, abyste měli možnost vidět dílo na živo a trochu si o něm popovídat. Pro umělce je vždy příjemné vědět do čí rukou se jeho dílo dostane. Dílo můžu také poslat.  Pokud je pro Vás osobní setkání komplikované, mám zkušenosti se zasíláním i velkoformátových obrazů přímo k Vám.

               

Nejsem si jistý/á, zda obraz koupím, můžu ho vyzkoušet v interiéru?
Ano. Navrhuji také řešení pronájmu díla nebo vizualizaci prostoru.

PRONÁJEM UMĚLECKÉHO DÍLA
Pronájmem díla si esteticky inovujete Vaši kancelář či jiné prostory, dodáte tak místu vyšší prestiž a můžete interiér měnit podle požadavků, Váš prostor bude jedinečně výjimečný a mnoho o Vás vypoví před Vašimi klienty, když upozorníte na sebe a Váš vztah k umění jako investoři do umění a trvalých hodnot. Při pronájmu je to záležitost časově omezená. Standartně se obrazy pronajímájí na jeden rok. Při koupi napořád. Částka pronájmu je  nižší než koupě díla a můžete své kreativní stěny obměňovat podle časového úseku, který Vám vyhovuje. Tuto esenci nikdy nedocílíte reprodukcí. Originální dílo má jinou energii než kopie.

Kam si můžete pronajmout obraz?
Pronajmout umělecké dílo doporučuji firmám do reprezentačních prostor, kanceláří, zasedacích prostor, vstupních hal, chodeb, recepcí nebo na jednorázové ojedinělé příležitosti jako je oslava, svadba, fashion a jiné kreativní focení apod. Mám individuální přístup ke klientovi, doporučím Vám řešení interiéru. Dobrou orientaci v prostoru a instalační schopnosti mám i díky moji kurátorské zkušenosti. Nemám ráda prázdné zdi! Pokud se rozhodnete obraz si nechat, můžete si  ho odkoupit o sníženou částku doby pronájmu. Srdeční záležitosti se pak těžko totiž zbavuje. Umělecké dílo zpříjemní prostředí jak Vám, vašim klientům ale  také zaměstancům. Díky umění dáváte na Vaši stěně najevo stanovisko k současnému umění a podporujete umělce, zlepšuje te si tak korporátní identitu. Není nic snadnějšího, jak dát Vašim zdím kreativitu a zlepšit si tak prezentaci.

Cena pronájmu obrazu je od 4000 Kč za rok, záleží na konkrétním díle. Náklady na transport a instalaci, nejsou zahrnuty v ceně. Pronájem uměleckého díla je daňově odpočitatelná položka a vše je ošetřeno smlouvou o pronájmu.

     

VIZUALIZACE VE SPOLUPRÁCÍ S ARCHITEKTY

Alice Valčíková:

       

Objevujte více: