Zpět na blog

BALI STUDIO

Jen tak expresně:

Už je to něco málo přes rok, co jsem zavítala na Bali a myslím, že je na čase Vás pozvat na návštěvu do mého ateliéru, ve kterém můžu tvořit díky skvělému umělci Kacrutovi, který mi dovolil zde hostovat. Díky Ti za to, kámo, jsi fakt frajer! Ptáte se mě...inspiruje tě to tam?

Indonésie je pro mě hodně inspirativní, protože jsem tu obklopená vším, co mám tak ráda a co přenáším do mých obrazů...fascinující krásu a barvy květin, zelenou ve všech svých odstínech na rýžových polích, modrou a její odstíny v oceánu s neskutečnými tvory pod mořskou hladinou...a hlavně ty úsměvy všude kolem. Good vibes only. Sérii, které jsem se rok věnovala jsem pojmenovala Tropický stav mysli. Nejedná se pouze o inspiraci vnější, kterou vnímám očima a často se udivuju nad krásou přírody, někdy mám i husí kůži a chce se mi štěstím brečet. Jsem neskutečně vděčná, že jsem mohla vidět tak unikátní místa v Indonésii, ať na Bali nebo na jiných ostrovech.  Už raději dost rozjímání :-) Tropický stav mysli prožívám hlavně na vnitřní úrovni. A tenhle pocit neumím vyjádřit slovy, tak jsem ho namalovala.
Ateliér mám v malé vesnici u Canggu, kde všude dolíhají hinduistické zvyky, je tam neskutečný klid, krásné západy slunce a milá Kacrutova rodina. Pojďte se podívat, kde mé malby vznikly:

            

   

Příště Vám představím nové obrazy, které jsou už hotové. Mějte krásný den. Děkuji za fotografie Ivetě Čevorové. Navštivte taky její tvorbu.