Zpět na blog

PLATBA A DOPRAVA

                                                                                                                                                                                              
PLATBA
Objednal/a jsem si zboží a jaký je další postup?

Po Vaší objednávce dostanu potvrzení objednávky, vystavím Vám fakturu, kde zohledním cenu dopravy a případné individuální požadavky.
Jak mám zaplatit objednávku?
Objednávku zaplatíte bankovním převodem ve prospěch účtu 2601172966 / 2010, který je zřízen u Fio Banky. Převod mezi jinými bankami může trvat i více než jeden den.

                                                                                          
DOPRAVA                                   
Kdy mi objednávka přijde?
Po připsání částky na účet, balím a posílám. Nejpozději objednávku dostanete do pěti pracovních dnů. Vámi zakoupené dílo Vám pečlivě zabalím a bude Vám doručeno až domů.Řeším vše individuálně podle obsahu Vašeho košíku.
Jak mi objednávka přijde?
K přepravě využívám kurýrní službu DPD a službu České pošty. Budete informováni kurýrem o konkrétním čase, kdy se můžete na zásilku do ruky těšit.
Jaká je cena dopravy?
Přeprava a balné stojí 0,- pro Českou republiku.  ANO, DOPRAVA JE DO ODVOLÁNÍ ZDARMA!
Zasíláte i do zahraničí?
Ano a velmi ráda. Individuálně podle objednávky vymyslíme nejlepší volbu kurýrní společnosti, cena bude opět individuální, bude se lišit pokud budu posílat někam za polární kruh nebo vedle k sousedům, orientačně se budeme držet ceníku dopravní společnosti.
A co když na objednávku spěchám?
Napište mi a domluvíme se.
Můžu si objednávku  někde vyzvednout?
Ano, po domluvě Vám ji ráda předám v mém ateliéru v Rožnove pod Radhoštěm. Tuto volbu preferuji, můžete tak vidět umělecké dílo na živo a další díla, které nejsou na webu   
                              

Máte-li další otázky nejen k technikám, kterými tvořím, podívejte se na často kladené otázky. Uvažujete-li o koupi/ pronájmu malby do vašeho vysněného interiéru bytu/ firmy anebo byste rádi se mnou spolupracovali, objevujte více tady.