Zpět na blog

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

                                                                  
TECHNIKY
Čím maluješ?
Obrazy maluji akrylem a sprejem na plátno vše v profesionální kvalitě. Díla jsou lakována matným či lesklým lakem k uchování stálosti barev a vlivu okolního prostředí.
Čím kreslíš?
Kreslím buď čínským inkoustem nebo pigmentovým inkoustem z Japonska. Dost si ulítávám na kvalitě a výtvarném materiálu obecně. Když jsem byla malá můj nejoblíbenější obchod bylo papírnictví. Podkladový papír se liší, jedná se však o premium kvalitu např. značky italského výrobce Fabriano, německého Hahnemuhle, papír z Velkých Losin, kaligrafický papír, který jsem si dovezla z Asie a další vychytávky, mám toho plný šuplík, papír ze sloních výkalů zatim nemám :D
A co tisky?
Tisky jsou provedeny v nadstandartní kvalitě archivním inkoustem se zárukou sto let na archivním papíře. Gramáže papíru jsou uváděny individuálně. Z toho projektu mám obzvlášť radost, podívejte se taky.

                                                                                          
PLAKÁTY
Plakáty jsou vytištěny laserovou technologií digitálního tisku při použití práškového toneru. Jedná se o vysokou kvalitu digitálního tisku na mírně lesklém papíru gramáže 160 g/m2. Tisk je jemně pogumovaný, takže cítíte jemný reliéfní nános barvy. Plakáty jsou nelimitované.

RÁMOVÁNÍ
TISKY
Tisky a plakáty zasílám v papírovém tubusu nebo kartonové obálce, záleží na gramáži tisku a velikosti objednávky. Myslím si, že Váš vkus, co se týká rámu je Váš a nechci Vás o něj připravit, navíc neznám Váš interiér. Velikosti papíru tisků odpovídají běžně dostupným rámům, tudíž můžete ušetřit za finální adjustaci pár korun a užít si svou míru kreativity. Pokud však máte rádi dílo hotovo připraveno přímo na zeď. Nabízím rámování grafik velikosti A4 a A3 a vyčistím Vám i sklíčko!

ORIGINÁLNÍ KRESBY
Avšak originální kresby dodávám v rámu a vybírám ho podle pocitu, pokud Vám nebude sedět, můžeme se opět domluvit, chtěla bych Vám ušetřit čas a dodat finální podobu originální kresby, rám vybírám velmi neutrální, oblíbený je pro mě bílý, nelimituje totiž obraz.

                                                                                                                                                            
Máš kamenný obchod a můžu ho vidět?
Kamenný obchod nemám, ale mám ateliér, do kterého Vás velmi ráda pozvu, nachází se v Rožnově pod Radhoštěm. Vnímám ho jako velmi cool místo:D Architektům se 3. Etáž opravdu povedla a otevírací hodiny jsou na domluvě. Dobro došli!
Maluješ na zakázku?
Ne na zakázku nemaluji, nabídky namaluj mi kočku a slunečnice rázně odmítám. Zabijí to umělecký přístup a poradím Vám, nedělejte to dalším umělcům, zkuste ocenit a podpořit jejich vlastní imaginaci,  jejich vlastní umění, které potřebují realizovat. Pokud se Vám nelíbí, co dělají, určitě najdete jiného umělce, který Vám bude sedět lépe.
Co děláš na zakázku?
Mám velmi blízký vztah k mým klientům, protože mám pocit, že tvorba je velmi osobní záležitost a jsem otevřená kvalitním spoluprácím, což znamená, že obě strany musí být přesvědčeny, že je to správné a užitečné. Není čas ztrácet čas. Neváhejte mě oslovit, jsem otevřená novým podnětům.Na zakázku Vám navrhnu řešení Vašeho interiéru, umístění mého obrazu do konkrétního prostoru. Na zakázku Vám nakreslím ilustrace personifikované karty narození nebo přichystám výtvarný workshop jak pro dospělé nebo děti u mě v ateliéru. Zorganizuji výstavu, event, přednášku o umění nebo cestování, napíšu kurátorský text či jiný text...ale kreslit obrazy slunečnic ala Van Gogh po mě nechtějte a to neznamená, že bych to neuměla, nebo Van Gogha nemilovala.

Objevte více o prodeji/pronájmu a spolupráci. A tady je info, jak se platí a dopravuje.