Zpět na blog

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

                                                                  

TECHNIKY
Čím maluješ?
Obrazy maluji akrylem a sprejem na plátno vše v profesionální kvalitě. Díla jsou lakována matným či lesklým lakem k uchování stálosti barev a vlivu okolního prostředí.
Čím kreslíš?
Kreslím buď čínským inkoustem nebo pigmentovým inkoustem z Japonska. Dost si ulítávám na kvalitě a výtvarném materiálu obecně. Když jsem byla malá můj nejoblíbenější obchod bylo papírnictví. Podkladový papír se liší, jedná se však o premium kvalitu např. značky italského výrobce Fabriano, německého Hahnemuhle, papír z Velkých Losin, kaligrafický papír, který jsem si dovezla z Asie.
Jak převážíš obrazy z ateliéru z Bali?
Obrazy na Bali sejmu z rámu a pak znovu rámuji v Česku. Dopravuju je letecky. 
Jak vznikají tvé tisky?
Tisky jsou provedeny v nadstandartní kvalitě archivním inkoustem digitálním tiskem se zárukou sto let na archivním papíře. Gramáže papíru jsou uváděny individuálně. 

                                                                                          
PLAKÁTY
Plakáty jsou vytištěny laserovou technologií digitálního tisku při použití práškového toneru. Jedná se o vysokou kvalitu digitálního tisku na mírně lesklém papíru gramáže 160 g/m2. Tisk je jemně pogumovaný, takže cítíte jemný reliéfní nános barvy. Plakáty jsou nelimitované.

RÁMOVÁNÍ
TISKY
Tisky a plakáty zasílám v papírovém tubusu nebo kartonové obálce, záleží na gramáži tisku a velikosti objednávky. Myslím si, že Váš vkus, co se týká rámu je Váš a nechci Vás o něj připravit, navíc neznám Váš interiér. Velikosti papíru tisků odpovídají běžně dostupným rámům, tudíž můžete ušetřit za finální adjustaci pár korun a užít si svou míru kreativity. Pokud však máte rádi dílo hotovo připraveno přímo na zeď. Nabízím rámování grafik velikosti A4 a A3.

ORIGINÁLNÍ KRESBY
Avšak originální kresby dodávám v rámu a vybírám ho podle pocitu, pokud Vám nebude sedět, můžeme se opět domluvit, chtěla bych Vám ušetřit čas a dodat finální podobu originální kresby, rám vybírám velmi neutrální, oblíbený je pro mě bílý, nelimituje totiž obraz.
Máš kamenný obchod a můžu ho vidět?
Kamenný obchod nemám, ale mám ateliér, do kterého Vás velmi ráda pozvu, nachází se kousek od Rožnova pod Radhostěm. Napište mi.
Pokud Vás zajímá ateliér na Bali, napište mi také.
Maluješ na zakázku?
Ne, na zakázku nemaluji.
Co děláš na zakázku?
Mám velmi blízký vztah k mým klientům, protože mám pocit, že tvorba je velmi osobní záležitost a jsem otevřená kvalitním spoluprácím, což znamená, že obě strany musí být přesvědčeny, že je to správné a užitečné. Není čas ztrácet čas. Neváhejte mě oslovit, jsem otevřená novým podnětům. Na zakázku Vám navrhnu řešení Vašeho interiéru, umístění mého obrazu do konkrétního prostoru. Na zakázku Vám nakreslím ilustrace. Zorganizuji výstavu, event, přednášku o umění nebo cestování, napíšu kurátorský text či jiný text...ale kreslit obrazy slunečnic ala Van Gogh po mě nechtějte.

Objevte více o prodeji/pronájmu a spolupráci. A tady je info, jak se platí a dopravuje.